• Telefon
    0 312 261 77 73
  • Telefon
    0 534 314 64 55
  • Telefon
    0 533 420 64 55
    Kombi Arıza Bakım,Kazan Arıza Bakım,Petek Yıkama(2 Yıl Garantili Kimyasal ve Korumalı Yıkama),Şofben Arıza Bakım,Doğalgaz-Su Tesisatı,Proje ve Mühendislik Hizmetleri,Mekanik Tesisat Hizmeti,Sirkülasyon-Pompa Tamir-Bakım,Kolon Gaz Tesisatı Yapım ve Onarım,Daire İçi Gaz Tesisatı Hizmeti,Sanayi Gaz Tesisatı Yapım ve Onarım,Baymak,Demirdöküm,Bosch,Buderus,Vaillant,Viessmann,Alarko,Arçelik,Ferroli,ECA,,Doğsan,Airfel

2003’ten itibaren Ankara’da kombi arıza-bakım, kazan arıza-bakım, petek yıkama, şofben arıza-bakım, doğalgaz-su tesisatı, proje ve mühendislik hizmetleri, mekanik tesisat hizmeti, sirkülasyon-pompa tamir-bakım, kolon gaz tesisatı yapım-onarım, daire içi gaz tesisatı hizmeti yapım ve onarım alanlarında hizmet vermekteyiz.

Firmamız MYK yetki belgelidir. Her branşa uygun ustalarımız hizmet vermektedir. İşlerimizde birinci sınıf malzeme kullanmaktayız ve birinci sınıf işçilik hizmeti vermekteyiz. Yapacağımız işçilik ve parçalar 1 yıl firma bünyemizde garantilidir.

Ankara’nın her yerine hizmet veren firmamız alanında bilgili ve tecrübeli ekibiyle müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Firmamız, yürüttüğü hizmetle, bakım ve tamir gibi birçok hususta müşterilerine uygun fiyatlar sunmaktadır.

Amacımız; hizmet yelpazemiz ve tecrübelerimizle müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktır.