• Telefon
    0 312 261 77 73
  • Telefon
    0 534 314 64 55
  • Telefon
    0 533 420 64 55
    Kombi Arıza Bakım,Kazan Arıza Bakım,Petek Yıkama(2 Yıl Garantili Kimyasal ve Korumalı Yıkama),Şofben Arıza Bakım,Doğalgaz-Su Tesisatı,Proje ve Mühendislik Hizmetleri,Mekanik Tesisat Hizmeti,Sirkülasyon-Pompa Tamir-Bakım,Kolon Gaz Tesisatı Yapım ve Onarım,Daire İçi Gaz Tesisatı Hizmeti,Sanayi Gaz Tesisatı Yapım ve Onarım,Baymak,Demirdöküm,Bosch,Buderus,Vaillant,Viessmann,Alarko,Arçelik,Ferroli,ECA,,Doğsan,Airfel

Isıtma sektörüne 1978 yılında BÜRTES Limited şirketi ile adım atan firmamız, Türkiye’ye doğalgazın gelmesi ile birlikte 1989 yılında değişik markalarda ısı cihazlarını ithal etmek üzere DOĞSAN Isı San. ve Tic. Ltd. Şti. Kurulmuştur.

Merkezi Ankara’da olan firmamız halen 22 ilde bayii, satış noktası ve servisleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca doğalgaz alt yapı çalışmaları tamamlanan 9 ilde daha bayii, satış noktası ve servis ağı oluşturmayı hedefleyen firmamız, yapılanma çalışmalarını 2012 yılı içerisinde tamamlamayı hedeflemektedir.

Türk Patent Enstitüsünce tescil edilmiş DOĞSAN ® markasına sahip olan firmamız, aynı zamanda Türk standartları Enstitüsünce verilmiş kalite uygunluk belgesi ve imalata yeterlilik belgelerine sahiptir.